نوین بوک فروشگاه اینترنتی عرضه کتب حقوقی وارد شوید ثبت نام کنید

حفظ حریم شخصی

شرایط و ضوابط خرید از سايت نوین بوک
الف – مدت و زمان تحويل سفارش
تمامی سفارشات به صورت منظم تحويل واحد پستی یا پایانه مسافربری می گردد . زمان رسيدن سفارش ، به فاکتورهايي مانند نوع پست و محل سکونت بستگی دارد . علی الاصول پست پیشتاز ، 3  ا لی 4 روز کاری و پست سفارشی بین يک هفته تا 10 روز زمانبر خواهد بود .
سفارشاتی که از طريق پایانه مسافربری ارسال می گردد ، معمولاً ( بسته به فاصله شهر ) 2 روزکاری از زمان تحویل به پایانه ، زمانبر خواهد بود .
    جهت آسودگی و آرامش هر چه بیشتر دانشجویان ، توصیه می گردد از زمان سفارش تا زمان دریافت بسته ، بازه زمانی یک هفته ای در نظر بگیرید تا  چنانچه عواملی همانند تعطیلی و... زمان دریافت را به تعویق انداخت موجبات نگرانی شما را فراهم نکند.
    توجه : چنانچه به هر دلیلی نظير عدم سرویس ارسال از مبدأ ، امکان ارسال از طریق پایانه نباشد ، توسط ساير روشها (نظير تیپاکس و ... ) ارسال می گردد.
ب – هزینه ارسال سفارش
در پست سفارشی و پیشتاز ، نسبت به تعداد و وزن کتب ، هزینه متغیر می باشد که در فاکـتـور صـادر شده توسط سامانه لحاظ می گردد.
هزينه سفارشاتی که از طریق پایانه مسافربری ارسال می گردد ، در مقصد و توسط دانشجو پرداخت می گردد .
ج- محتویات بسته های آموزشی
جهت آشنایی دانشجویان محترم با محتویات بسته های آموزشی ، لیست کتب به همراه گزیده ای از آن در هر بخش قرار گرفته است .
حتما دقت فرمایید که تعداد کتب از هر عنوان ذکر شده و الزاماً به معنای آن نیست که ما به ازای هر درس ، از آن عنوان چاپ شده باشد . مثلاً در سری کتب همراه حقوق مدنی ، همراه مدنی 5 و ... چاپ نشده است و طبیعتاً در بسته¬ی آموزشی و هزینه مرتبط با آن لحاظ نگردیده است .   
د– عودت کتب خریداری شده
جهت رعايت حقوق دانشجويان گرامی ،  پس ار ثبت سفارش و پرداخت هزينه ، امکان تعویض یا انصراف وجود ندارد .